PRODUCENT POJEMNIKA DO BETONU

W branży maszyn i sprzętu budowlanego działamy od wielu lat. Podstawowym profilem naszej działalności jest produkcja sprzętu budowlanego. 
Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych oraz firm.

PRODUCENT POJEMNIKA DO BETONU

Firma PROMET jest producentem różnego rodzaju kontenerów i pojemników metalowych, które są niezastąpione na budowach, w magazynach, warsztatach, fabrykach lub innych obiektach. 
W naszej ofercie są między innymi pojemniki na gruz, pojemniki do betonu z podestem i inne. Do produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości blachy, każdy produkt jest śrutowany do pierwszego stopnia czystości, zabezpieczany antykorozyjną farbą podkładową i malowany farbą nawierzchniową.

PROMET oferuje szeroki wybór pojemników do betonu. Nasze pojemniki z podestem są produkowane tak, aby gromadzić i transportować beton komfortowo i szybko.

Pojemniki do betonu z podestem roboczym i wylewem skośnym (bocznym) znajduje zastosowanie w transporcie masy betonowej i innych materiałów o podobnej konsystencji przy pomocy dźwigów.
Wraz z pojemnikiem może być transportowany operator pojemnika.

POJEMNIKI DO BETONU PRODUCENT

Pojemnik do betonu jest idealnym rozwiązaniem do prac budowlanych o utrudnionym dostępie, np. wylewanie ścian w sąsiedztwie innych budynków. Pojemniki z podestem roboczym posiadają szczękowy mechanizm spustowy (układ zamykania), który jest łatwy w obsłudze podczas otwierania otworu spustowego pojemnika. Odpowiednia konstrukcja mechanizmu spustowego gwarantuje swobodne otwieranie koleby przy użyciu niewielkiej siły pracownika. Dodatkowo układ zamykania zapobiega samoczynnemu otwieraniu się koleby podczas transportu betonu dzięki zastosowaniu mechanizmu przekładniowego. 

Pojemniki do betonu z podestem roboczym firmy PROMET charakteryzują się solidną konstrukcją i dużą trwałością. Podest roboczy spełnia wymogi BHP. Po jego przeciwległej stronie znajduje się zbiornik, który po wypełnieniu piskiem lub gruzem, równoważy ciężar pracownika znajdującego się na podeście.

Będąc producentem pojemników do betonu zajmujemyy się również produkcją szerokiej gamy sprzętu budowlanego:

POJEMNIKI NA GRUZ

RUSZTOWANIA WARSZAWSKIE

CZĘŚCI ZAMIENNE DO BETONIAREK

CZĘŚCI ZAMIENNE DO PRODUKCJI BETONIAREK

KUBŁY DO BETONU

KOLEBY DO BETONU


Zatrudniamy kadrę wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają wiedzę oraz doświadczenie, dzięki temu zawsze służymy państwu pomocą oraz fachową poradą. 
Naszym Klientom zapewniamy terminowość i atrakcyjne ceny.

Działamy na terenie całej Polski!

Firma PROMET Producent Pojemników do Betonu zaprasza do współpracy.
PROMET WESOŁOWSKI SPÓŁKA JAWNA

Adres:

Chocimska 5

78-200 BIAŁOGARD

Województwo:

zachodniopomorskie

Kontakt:

tel. pokaż

tel.\fax. pokaż

zakmech@poczta.onet.pl

www.epromet.pl